Tvůrkyně šperků s precizností

Kateřina, tvář za K.design, je umělkyně, která do každého svého šperku vkládá více než desetiletou vášeň a preciznost. Za deset let práce s šperky, z nichž poslední tři jsou naplno věnovány této umělecké formě, Kateřina propojuje svou perfekcionistickou povahu s neklamným smyslem pro detail, což se odráží v každém vyrobeném kousku.

Tvorba je pro Kateřinu přirozeným způsobem vyjádření - ať už šlo v dětství o malování, kresbu, nebo později o práci s květinami v květinářství, kde se mohla obklopit krásou a naučit se, jak ji přetavit do trvalé formy. Tyto zkušenosti se staly základem pro její jedinečný design šperků, který je stejně živý a proměnlivý jako příroda sama.

Jako matka tří dětí Kačka nezná odpočinek a její ruce jsou vždy plné práce. Když nejsou zaneprázdněny vytvářením dalších šperkových skvostů, můžete je najít vytvářející a objevující nové projekty, ať už doma nebo venku s dětmi. Její energie a tvořivost jsou nevyčerpatelné, a to dodává každému náramku, náušnici či náhrdelníku značky K.design autentickou a osobitou energii.

Každý kousek od K.design je malým uměleckým dílem, vytvořeným s láskou a odborností, které přinášejí radost a krásu do životů jejich nositelek. Kačka vám skrze K.design představuje svět, kde se umělecká preciznost snoubí s každodenním životem a kde šperk není jen doplněk, ale vyjádřením osobnosti a životního příběhu.

Objevte kouzlo svatebních tradic

Objevte kouzlo svatebních tradic

Svatba je jedním z nejdůležitějších milníků v životě mnoha lidí. Je to den plný radosti, lásky, slz štěstí a tradic, které se předávají z generace na generaci. Jednou z takových tradic je podvazek nevěsty, který má v rámci svatebního obřadu zvláštní význam. Tento článek se pokusí odhalit kouzlo a význam této tradice, stejně jako přiblížit další české a slovenské svatební zvyky, které dodávají tomuto výjimečnému dni na jedinečnosti.


Unikátní šperky zaujmou nejen barvou, ale i svým provedením

Unikátní šperky zaujmou nejen barvou, ale i svým provedením

Svatba je oslavou lásky, a každá nevěsta touží v tento den zářit. Co však udělá váš svatební outfit opravdu nezapomenutelným, je výběr těch správných šperků. A právě zde přichází na scénu naše kolekce unikátních šperků od českých homemade tvůrců, které zaujmou nejen svou barevností, ale i originálním designem a kvalitou provedení.