Aktuality

Novinky v naší kolekci: dřevěné motýlky

Novinky v naší kolekci: dřevěné motýlky

Představujeme vám naši novou kolekci dřevěných motýlků, vytvořených šikovnými rukama otce dvou dětí. Tyto jedinečné kousky jsou nejen stylovým, ale i ekologickým doplňkem pro ženicha a svatební hosty. Dřevěné motýlky dodají svatebnímu oblečení nevšední vzhled a zároveň podtrhnou individualitu a přírodní krásu vašeho svatebního dne.


Rozšířili jsme nabídku pro družičky

Rozšířili jsme nabídku pro družičky

Objevte naši novou kolekci náramků, ideálních pro nevěstu a její družičky. Tyto náramky jsou dokonalým symbolem pouta mezi nevěstou a jejími blízkými přátelkami. Vyrobené z korálků s nápisy, nejen že doplní svatební oděv, ale také poslouží jako krásná památka na tento výjimečný den.


Představujeme K.Design

Představujeme K.Design

Zařaďte do svého svatebního vzhledu šperky od K.Design, které jsou synonymem pro eleganci a originalitu. Každý kus je ručně vyráběn s láskou a pečlivostí, zahrnující minerální zlomky a české broušené korálky, zasazené do hypoalergenních materiálů. Tyto šperky nejen zdůrazní krásu svatebních šatů, ale zároveň jsou dokonalým dárkem pro nevěstu, družičky nebo svědkyni.


Originální podtácky na prsteny!

Originální podtácky na prsteny!

Zpříjemněte si svatební obřad našimi originálními podtácky na prsteny. Tyto podtácky nejsou jen praktickým doplňkem, ale i stylovou dekorací, která přidá osobitý šarm vašemu svatebnímu obřadu. Vhodné pro uložení svatebních prstenů, tyto podtácky jsou krásným symbolem lásky a závazku.