Naše Cesta, Sny a Vize

Vítejte ve světě, kde každý svatební plán začíná s láskou a malou dávkou kreativity! Jsem tady, abych vám přiblížila, jak vše začalo, kdo jsme a proč děláme to, co děláme.

Jak to všechno začalo

Všechno to začalo před pár lety, když mi hlavou prolétl nápad. Jako fotografka na svatbách jsem viděla tolik věcí, které by se daly dělat líp, a tolik nervózních nevěst, které by si ten den měly užívat. A tak se zrodil nápad na svatební diář, který by byl víc než jen poznámkový blok - měl by být průvodcem, pomocníkem a nakonec i kamarádem. Nápad se rodil pomalu, ale jistě, až se z malé myšlenky vyklubal plně vybavený plánovač vašich snů.

Naše mise a vize

Máme jednoduchý cíl - dostat naše úžasné produkty mezi nevěsty, aby si mohly užívat plánování svatby bez stresu a s radostí. Chceme, aby každá nevěsta měla po svém boku něco krásného, co bylo vytvořeno s láskou a péčí českými tvůrci, kteří svou práci opravdu milují. Naší vizí je překlenout propast mezi snem a realitou, mezi plánováním a oslavou, a udělat z tohoto procesu něco, co posílí vzájemné pouto, radost a vzrušení.

Co u nás najdete?

Nabízíme svatební diáře, podvazky, dřevěné motýlky a bižuterii - vše od šikovných českých "designérů". Každý kousek je vytvořen s myšlenkou na to, aby vaše svatba byla ještě kouzelnější. Naším cílem je nabídnout vám nejen produkty, ale i zážitky, které z vaší svatby udělají nezapomenutelný příběh.

Osobní příběhy, které nás baví

A víte co? Nejvíc mě baví, když si s vámi, budoucími nevěstami, popovídám po telefonu. Řeším s vámi a vašimi maminkami plány na svatbu, snažím se pochopit, jaký máte sen a společně hledáme, jak ho realizovat. A když vaše kamarádky chtějí udělat překvapení a poslat tajný dárek? No, já jsem ta, co vám do balíčku přidá i osobní vzkaz. Protože ty malé věci dělají velký rozdíl. Každá konverzace, každý sdílený příběh, každý smích při plánování – to vše tvoří tkáň našeho podnikání.

Takže, pokud hledáte něco, co vaší svatbu udělá ještě trochu osobnější a kouzelnější, jste na správném místě. Pojďme do toho společně a učiňme z plánování svatby dobrodružství plné radosti a vzrušení! Naše cesta zde nekončí; teprve začíná, a my se nemůžeme dočkat, až budeme součástí vašeho velkého dne.

O mně

Jsem Megy Literová, zakladatelka www.holkanavdavani.cz, což je místem, kde se snoubí vášeň pro krásu a láska k detailům. Můj svět se točí kolem focení, svateb, a vytváření nezapomenutelných momentů, které si můžete odnést domů ve formě jedinečných svatebních produktů. Ale není to jen práce, která mi naplňuje den - je to také můj syn Alex, moje border kolie, a ta nekonečná láska, kterou mi oba dávají, co mi dodává energii a inspiraci každý den.

Moje životní cesta je plná zkušeností, od těch nejradostnějších okamžiků až po výzvy, které mě formovaly a naučily mě hledat to dobré v každé situaci. Toto pozitivní vyznění se snažím vkládat do každého aspektu mého podnikání, od výběru produktů až po osobní přístup k zákazníkům.

Naše e-shopová platforma vznikla z touhy sdílet s vámi produkty, které přinášejí radost a kouzlo do vašeho svatebního dne. Nabízíme vše od svatebních diářů, podvazků, dřevěných motýlků po bižuterii - vše pečlivě vybrané a pocházející od českých tvůrců, kteří, stejně jako já, vkládají do své práce srdce a duši.

Věřím, že každá svatba by měla být odrazem osobnosti a příběhu páru, a právě proto jsem zde, abych vám pomohla zrealizovat vaše sny a přání. Ať už hledáte ten pravý svatební doplněk nebo si jen chcete popovídat o vaší představě dokonalého dne, jsem tu pro vás. Protože na konci dne jde o to sdílet lásku, radost a krásu - a to je přesně to, co chci, aby [název e-shopu] představoval.

Vítejte v našem světě, kde každý detail má svůj příběh a každý produkt je krokem k nezapomenutelné svatbě. Pojďme společně tvořit vzpomínky, které budou trvat věčně.

Můj instagram @megyliterova.cz

Svatební harmonogram od A do Z

Svatební harmonogram od A do Z

Často se mě ptáte, jak udělat harmonogram svatby. Na každé předsvatební schůzce procházím se snoubenci jejich požadavky a společně dojdeme vždy k nějakým rozumným řešením. Každopádně moje rada zní- nikdy nepřistupujte ke svatebnímu plánu doslova, berte to spíše orientačně. Nikdy totiž není nic na minuty jako v běžném životě. Není to totiž pracovní schůzka, nebo nějaká událost v kalendáři. Navíc musíte přesouvat X-desítek lidí z místa A do místa B a už to je docela problém. Uvědomuji si, že každá svatba je specifická, takže je potřeba k těmto informacím přistupovat jako k doporučením.