Naše výhody

Unikátní sortiment z rukou českých "designérů"

Nabízíme originální svatební diáře, podvazky, dřevěné motýlky a bižuterii, každý kus s osobním příběhem a vytvořený s láskou a pečlivostí. Zvolením našich produktů získáte neopakovatelný doplněk, který dodá vašemu svatebnímu dni jedinečný šmrnc!

Možnost personalizace

Chápeme, že každý svatební příběh je jedinečný. Proto nabízíme možnost personalizace našich produktů, aby dokonale odpovídaly vašemu přání a představám. Vytvořte si produkt, který bude tak jedinečný, jako jste vy sami. Jen musíte počítat s delší dobou dodání, než skladové položky :-)

Podpora lokálních tvůrců

Nákupem u nás nejenže získáte kousek opravdového umění, ale také podpoříte maminky na mateřské a tatínky, kteří svou zručnost přetvářejí v díla, jež zdobí vaše výjimečné okamžiky. U nás není místo pro bezduché stroje; každý produkt má svého tvůrce, svůj původ a svůj příběh.

Darujte něco nového!

Vážíme si každého speciálního momentu – od zásnub po rozlučku se svobodou. Proto každý náš výrobek přichází v dárkovém balení, připravený oslnit jako milý dar pro budoucí nevěstu. S láskou zabalené, naše kousky jsou ideálním projevem pozornosti, který ocení každá žena v přípravě na její velký den.